platby

 

kalendář jmen

rb-premium

HELP LINE

Greenpoint Flowers
tel: +420 777 186 257
info@greenpoint.cz

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


JAK NAKUPOVAT
Jak nakupovat

 

Doručování a ceny

Náš sortiment doručujeme po Praze v pracovní dny, vždy mezi 8:00 a 20:00 hodinou. Zásilku lze dodat také kdykoliv v nočních hodinách, o víkendu a státním svátku. Podmínky takového doručení jsou předmětem dohody dle jednotlivé zakázky.

Zásilky doručujeme v pracovní dny po Praze ZDARMA v případě, že výše objednávky je 1500 Kč nez DPH a více. Cena doručení objednávky v hodnotě menší než 1500,- Kč se řídí níže uvedeným ceníkem v návaznosti na způsobu doručení a platby. Na doručení zásilky mimo standardní doručovací hodiny obchodu GREENPOINT.cz, na doručení o víkendu a na doručení o státních svátcích nelze aplikovat službu doručení zdarma. Za tyto zásilky účtujeme po Praze poplatek 360 Kč, který bude připočítán k celkové ceně objednávky. Cena za doručení mimo Prahu včetně okrajových částí města je stanovena individuálně. Pro informaci o ceně takového doručení nás prosím kontaktujte pomocí online formuláře, telefonicky (+420 777 186 257) nebo na info@greenpoint.cz.  Cenu Vám sdělíme obratem.

Pro doručení čerstvých květiny a některých pokojových rostlin nelze využít službu doručení "Balík do ruky" od České pošty ani přepravní službu DPD.
Pro objednávky mimo Prahu nás prosím ideálně vždy kontaktujte pomocí online formuláře, telefonicky (+420 777 186 257) nebo na info@greenpoint.cz kde Vám sdělíme aktuální časové a další možnosti pro takové objednávky. Ceny za zásilky mimo Prahu jsou účtovány dle místa jejich určení a konkrétních požadavků. Snažíme se držet stejné ceny jako za standardní kurýrní doručení po Praze, ale ne vždy toto můžeme garantovat. 

Objednávky přijaté v pracovní den po 16:00 odpoledne mohou být expedovány nejdříve následující pracovní den v ranních hodinách. V případě požadavku EXPRESNÍHO individuálního řešení doručení uveďte tento požadavek ve formuláři objednávky nebo nás kontaktujte na adrese info@greenpoint.cz nebo na tel.: +420 777 186 257. Poté budete informováni naším pracovníkem o možném řešení expresního dodání. Pro doručení zásilky o víkendu je nutné potvrdit závaznou objednávku nejpozději poslední pracovní den týdne do 12:00 hod. Pro doručení v průběhu státních svátků je nutné potvrdit závaznou objednávku do 12:00 hod. předposledního pracovního dne před státním svátkem. Čas doručení o víkendu a státních svátcích je vždy stanoven individuálně.

 

Čas pro doručení objednávky

Vaši potvrzenou objednávku zboží, které je skladem Vám po Praze doručíme v rozmezí 2 - 4 hodin od potvrzení objednávky (závisí na aktuální dopravní situaci a místě určení zásilky). Na požádání jsme schopni zajistit také EXPRES doručení s dodáním již do jedné hodiny po objednání. Pro dostupnost a aktuální podmínky této služby nás prosím kontaktujte na adrese info@greenpoint.cz nebo na tel.: +420 777 186 257. Poté budete informováni naším pracovníkem o možném řešení expresního dodání.

 

Platební podmínky

V obchodě GREENPOINT.cz můžete platit těmito metodami:

- Platební systém PayPal. Více informací www.paypal.com

- Platební systém GoPay www.gopay.cz

- Klasickým bankovním převodem

- V hotovosti při převzetí zboží

- V hotovosti v kamenné prodejně

Objednávky s online platbou pomocí služby PayPal a Gopay budou expedovány na základě provedení platby kupujícím a přijetí částky ve prospěch našeho účtu. objednávky s platbou převodem na účet budou expedovány až po obdržení určené částky ve prospěch našeho účtu. 

Nezaplacené objednávky nemohou být doručeny a předány. (nevztahuje se na firemní klientelu s uzavřenou zákaznickou smlouvou). V případě, že z jakýchkoliv důvodů nebudeme moci objednávku vyřídit, peníze Vám budou bez prodlení vráceny.

 

Ochrana osobních dat

Garantujeme, že veškeré Vámi uvedené informace na stránkách www.greenpoint.cz jsou diskrétní a nebudou dále dále poskytovány třetím stranám ani jinak zneužity. Greenpoint si neuchovává žádné informace o datech z platebních karet zákazníků.

 

Náhrada květin

Náhrada květin a dárků - Je možné, že dodané květiny či dárky se mohou mírně lišit od produktů vyobrazených na našich webových stránkách. Pokud k náhradě dojde, uděláme vždy vše pro to, aby se zásilka co nejvíce podobala vyobrazenému zboží. Náhrada je provedena zbožím stejného či podobného vzhledu, druhu, množství a stejné či lepší kvality. V případě náhrady zboží ve větším měřítku Vás vždy o této změně před dodáním zásilky informujeme. Pokud se změnou nebudete souhlasit, peníze Vám budou vráceny. (K náhradě zboží dochází velice zřídka; může k ní dojít např. při objednávce, jejíž dodání má proběhnout ve velice krátké době či během nočních hodin).

 

Garance

Naše řezané květiny jsou dodávány vždy čerstvé. Jejich kvalitu garantujeme minimálně po dobu 3 dnů (při dodržení správného postupu při péči o ně). Pokud se Vám zdá, že jste neobdrželi zásilku v pořádku nebo v plné kvalitě, neprodleně nás prosím kontaktujte a vše vyřešíme k Vaší plné spokojenosti. 

Jsme plátci DPH a všechny uvedené ceny již tuto daň zahrnují. Daňový doklad si můžete vždy po zaplacení objednávky stáhnout ve Vašem zákaznickém účtu na našich stránkách.


Pokud se stanete našimi stálými zákazníky nebo provedete objednávku nad 10 000,- Kč, rádi Vám poskytneme množstevní slevy.

ZGQ2YmNjNT